loading
Menü
Támogatás

A hétvégén 1642 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök

2023. aug. 28. 09:04
1 perces olvasmány
A hétvégén 1642 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök

Péntektől vasárnapig 1642 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t. 

A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 548, szombaton 462, vasárnap 599 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron a rendőrök. Az ország belsejében 33 határsértőt is elfogtak, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Az elmúlt héten az ország területén - az idén az eddigi legtöbb - 3953 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten - augusztus 14-től 20-ig - a feltartóztatottak száma 3678 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 47 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt 33 gyanúsított ellen indult büntetőeljárás - derül ki a rendőrségi összesítésből.

(Kép: Wikipedia)

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás