A Mi Hazánk Ifjai kiemelten támogatná a fiatalokat a 2026-os költségvetéssel

A Mi Hazánk Ifjai elnöke, Binder Csaba közleményben jelezte, hogy szerinte a fiatalok nem érzik megbecsülve magukat idehaza. A szervezet ezért szeretné, ha a 2026-os költségvetésben kiemelt figyelmet kapna a fiatalok támogatása.
„Eközben a szomorú valóság az, hogy magyar fiatalok nem érzik magukat megbecsülve itthon, emiatt a jövő nemzedékének több mint fele külföldön képzeli el a jövőjét. Ez beláthatatlan katasztrófához fog vezetni a nyugdíjrendszer és az egész államháztartás terén is”
- Szeretnék, ha forrást biztosítanának a felsőoktatási intézményeknek arra, hogy 50 százalékkal tudják növelni a kollégiumi férőhelyeiknek a számát, így biztosítva megfizethető lakhatást a magyar fiataloknak.
- A kormány által beharangozott ingyenes jogosítványra félretett összeget duplájára emelnék, hogy valóban megkapják ezt a támogatást a fiatalok.
- Emellett a Fidesz által gyalázatos módon megvont támogatást a napközis Erzsébet-táborokkal kapcsolatban, a Mi Hazánk Ifjai azonnal visszaadná a táborozó diákoknak.
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás