Csapatépítő disznóvágást tartott a Mi Hazánk Romhányban (+KÉPGALÉRIA)
Kép forrása: Dócs Dávid-Facebook-oldala, Molnár Ákos
Január utolsó napján, szombaton megrendezésre került a Mi Hazánk hagyományos, Nógrád vármegyében tartott disznóvágása. Idén Dócs Dávid, a párt alelnöke Romhányba hívta a Mi Hazánk tagjait és szimpatizánsait, hogy egy kellemes napot töltsenek együtt.
A sáros, esős idő ellenére a helyi és környékbeli hazafiak mellett az ország minden pontjáról érkeztek vendégek. Mint címlapképünkön is látható, a Bűnvadászok is tiszteletüket tették az északi végeken.

A szervezők a fázósabbakra is gondoltak, fűtött sátorral is készültek.

Az immár negyedik alkalommal megrendezett palócföldi disznóvágáson senki sem maradt éhes: hurka, kolbász, tepertő és szalonna is jutott a vendégseregnek, amit jó magyar pálinkával öblíthettek le.





Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás