Toroczkai László Tóth Gábor államtitkári kinevezéséről: „Ismét kemény évek elé nézünk”
Kép forrása: Toroczkai László X-oldala
Ahogyan az várható volt, nagy felháborodást vált ki Tóth Gábor, a 2006-os rendőrterror egyik kulcsszereplőjének államtitkári kinevezése. Toroczkai László az X-oldalán reagált a történtekre.
„Miközben közjogi értelemben egy újabb diktatúra épül, ahol a miniszterelnök Facebook-posztokban és kommentekben fenyegetőzve szólítja fel lemondásra és eltakarodásra más hatalmi ágak képviselőit, most a Tisza Párt a 2006–2010 közötti rendőrterror egyik fő felelőséből belügyi államtitkárt csinál” – fogalmaz a Mi Hazánk elnöke.
Mint írja, a kínzásokat levezénylő, azonosítószám nélküli pribékekkel ellenzéki tüntetők, vagy csak ártatlan járókelők csontját törő, szemeket kilövető Gergényi Péter helyettese, Tóth Gábor ráadásul a valódi belügyi irányító lehet majd, hiszen Pósfai Gábor miniszter eddig nem rendfenntartással, hanem sportáruházak igazgatásával foglalkozott.
„Ismét kemény évek elé nézünk...” – zárja szavait Toroczkai László.
Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás