Miközben a színesbőrű bevándorlók (akár most jöttek, akár generációk óta a szigetországban élnek) szabadon garázdálkodhatnak, embereket lincselhetnek, fosztogathatnak, addig a fehér lakossággal szemben a lehető legkeményebben lép fel a Keir Starmer nevével fémjelzett brit kormánypárt.
A napokban példának okáért a zsidó feleséggel büszkélkedő, lelkesen shabbatozó Starmer közölte, a probléma nem a színesekben, hanem a migráció ellen tüntető “szélsőjobboldaliakban” keresendő. Ezen felbuzdulva pedig a rendőri erőket is a “megfelelő helyekre” vezényelte, amivel – állítása szerint – legalább 100 szerveződő demonstrációt sikerült csírájában elfojtani. Elvégre arról ismerszik meg a demokrácia, hogy a tüntetéseket kibontakozásuk előtt szétverik.
A rendőrállamban már mintegy 741 embert letartóztattak, 302 ellen pedig már meg is indult az eljárás. Sőt, a kulturmarxista szélsőliberális vezetés még egy új törvényt is hozott, mely “hatékony fellépést” biztosít a hatóságok számára az “online bűnözéssel” szemben. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy immáron közösségi médiás kommentekért is börtönbe zárhatnak embereket. Ezt Starmer úgy indokolta, “itt nem lehet törvénymentes zóna. Az embereknek az online viselkedésükért is felelősséget kell vállalniuk” – már amennyiben fehérek, tehetnénk hozzá, hiszen a gyakorlatban csak a britekre vonatkozik az új törvény (is).
Súlyos börtönbüntetés vár a renitensekre
Az orwelli törvények első áldozata Jordan Parlour lett, akit 20 hónap letöltendő börtönbüntetésre ítéltek, amiért – a hatóságok értékelése szerint – online kommentjeivel “segítette a tüntetések és rendbontások eszkalációját”.
Leeds Koronabírósága úgy ítélte meg, a 28 éves Parlour közösségi médiában közzétett hozzászólásai “azzal a szándékkal születtek, hogy fokozzák a faji alapú gyűlöletet” az országban, ezért indokoltnak tartják a 20 hónapos letöltendő börtönbüntetést a renitens számára, ami után majd kétszer is meggondolja, kifejti-e a véleményét, vagy inkább jó polgár lesz, és csendben marad.
Mit írt, ami a szélsőliberális bírák szerint 20 hónap börtönt ér? Először kifejtette álláspontját, miszerint a hotel ablakait, ahol a migránsokat elszállásolták, be kellene zúzni, majd a harmadikvilágbeli bevándorlókról azon véleményének adott hangot, miszerint ezek
munkavállalási engedély nélkül jönnek ide, sokszor hamis névvel, majd jól élnek a keményen dolgozó emberek által befizetett adókból.
Az ítélethozatalkor a bíró arra is rámutatott, a bejegyzés közzététele után egy csoport valóban megtámadta a leedsi hotelt, mely – az adófizetők pénzén – elszállásolta a migránsokat. A tárgyalás során úgy állították be az egészet, mintha egy teljesen random brit lakos valamiféle véleményvezér lenne, akinek szavára tömegek figyelnek. Könnyen lehet, hogy a bejegyzést 30 ember se látta… A bíró is kiemelte, a bejegyzés mindössze 6(!) kedvelést kapott, ám abból, hogy Parlournak 1500 ismerőse van a Facebookon, az ítélethozó azt a következtetést vonta le, hogy a “felbujtást tömegek olvasták”.
Az ön üzenete tehát futótűzként terjedt, és pontosan ezzel a szándékkal is íródott
– szól a teljesen nevetséges indoklás.
Esete nem sokáig maradt példa nélkül, ugyanis röviddel később a rendőrök rátörték az ajtót a háromgyermekes családapára, Tyler Kay-re is, aki egy posztban “bátorított” egy migránstelep felgyújtására. A 26 éves férfit 38 hónap börtönbüntetésre ítélték, amiért X-en “alapvetően rasszista gondolkodásmódjáról” tett tanúbizonyságot. Ő bejegyzéseiben tömeges deportálásra szólított fel. Lucking bírónő szerint “tette mindezt azért, mert azt hitte, szavainak nem lesz következménye”.
A szélsőliberális bírónő az ítélethozatalkor arról beszélt, “személyes meggyőződése”, hogy a férfi “szándékosan írt olyan bejegyzéseket, amik alkalmasak lehetnek rasszista indulatok szítására. Kay bejegyzéseit “visszataszítónak, rasszistának és sokkolónak” nevezte, melyeknek szerinte “nincs helye egy civilizált társadalomban”. Ezért 38 hónap börtönbüntetésre ítélte a renitens másként gondolkodót “faji alapú gyűlölet szítása” miatt.
Az első walesi, akit Facebook hozzászólás miatt ítéltek börtönre pedig Richard Williams, aki egy tüntetést szervező csoportban “buzdított lázongásra”. A vád szerint ezen felül még egy mémet is megosztott, mely “lealacsonyítja a migránsokat”. Gyorsított eljárásban tárgyalták az ügyét, és 3 hónap börtönbüntetésre ítélték.
Rögtönítélő bíróságok
A három eset precedens értékű, s több tanulsága is van. Egyfelől, a “kommentbűnözésért” jól áthatóan fehéreket ítélnek el, színesbőrűeket a jövőben is maximum elvétve láthatunk majd a vádlottak padján, hiszen az új szájzártörvénynek ez a valódi célja: elnémítani az ébredők hangját. Másrészt, a “jogrendszer” feltűnően gyorsan működik, mikor “fehér rasszistákat” kell elítélni, s a máskor vajszívű bírák is meglehetősen kemény ítéleteket hoznak, ráadásul az ítélet indoklása folyamán még csak nem is tagadják, hogy azt személyes meggyőződésük, világnézetük alapján hozták. Íme a nyugati demokrácia a gyakorlatban, melyet a hazai globalisták szeretnének átültetni Magyarországra.
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!