daextlwcn_print_scripts(false);

A negyven éves Ilaria Salis eredeti végzettsége szerint pedagógus, de sosem volt állandó munkája – tudta meg a Hír TV.

Nicola Fratoianni, a Baloldaliak és Zöldek Szövetségének egyik képviselője látogatta meg a Budapesten letartóztatott nő. A találkozó után elmondta, hogy az antifának nem kell aggódnia, kampánya zavartalanul folyik – számolt be róla a Hír TV.

„Próbáltam átadni neki, amit érzékelek a hétköznapokban, vagyis a nagy szeretetet, szolidaritást és a mozgósítást azért, hogy megválasszák. Azt hiszem, örült neki”

–nyilatkozta a Magyarországon tartózkodó zöld politikus.

Óvadék ellenében szabadulhat

Mint ismert: Ilaria Salist tavaly február 11-én vették őrizetbe Budapesten. Ügyvédjei szerint a jövő héten elhagyhatja a börtönt, és első fokú ítéletéig házi őrizetbe kerülhet Budapesten, tizenhat millió forint óvadék ellenében. Paolo Ciani, a Demokrata Párt képviselője: „Ez egy helyes folyamat eredménye volt, a megfelelő időben feltett kérdésekkel. Annak a gyümölcse, hogy egyesek nagylelkűségével találtak neki egy lakást, ahol letöltheti a házi őrizetét. Tehát egy jól elkészített beadvány és mindenki együttműködése segített” – magyarázta a demokrata párti képviselő.

Orvosi leletek bizonyítják, hogy az antifa támadások sértettjei súlyos sérüléseket szenvedtek

Négyszer is elítélték már a magára tanárra hivatkozó aktivistát

Ilaria Salist hazájában 29 alkalommal jelentették fel és négyszer ítélték el. Olasz lapértesülések szerint a közel 40 éves nőnek sosem volt állandó munkája, néha helyettesítő tanárként dolgozott általános iskolákban. Ez pedig azért is érdekes, mert idehaza a baloldali média és elvtársai előszeretettel hivatkoznak rá úgy, mint egy egyszerű tanárnőre.

Júniustól azonban havi nettó 8000 eurós, azaz hozzávetőleg 3,200,000 forintnyi alapfizetést kaphat, ami 5 év alatt közel 200 millió forintot jelent. Ehhez jön még a jelentős költségtérítés.

– írja a Hír TV. Fontos megjegyezni, hogy az olasz politikai életet is megosztja az Antifa-aktivista ügye. A kormányon lévő jobboldali pártok szerint ugyanis Salis példája semmilyen szempontból sem pozitív, és ha elítélik, nem szabad visszaengedni az oktatásba a volt tanárnőt.

(Hír TV nyomán)

A Twitter- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!

IMPRESSZUM

Felelős kiadó: Innovatív Kommunikáció Alapítvány
Főszerkesztő: Horváth Tamás

© 1999 – 2024 Magyar Jelen, magyarjelen.hu
Exit mobile version
daextlwcn_print_scripts(true);