Kormányinfó: 5,5 millió oltottnál nem kell maszk
Kormányinfón jelentette be Gulyás Gergely, hogy amennyiben elérjük az 5,5 milliós beoltott számát, akkor további lazítások jönnek.
Ennek értelmében az egészségügy kivételével megszűnik a kötelező maszkviselés és nem kell védettségi igazolvány szállodákba, éttermekbe, fürdőkbe, strandokra. Továbbra is kell az igazolvány a sportrendezvényeken, a koncerteken, a fesztiválokon és az éjszakai, zenés szórakozóhelyeken.
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás