loading
Menü
Támogatás

Megkéselte társát, de a kapitányságon még tovább rajoskodott a "fiatal" elkövető

2021. júl. 29. 12:19
1 perces olvasmány
Megkéselte társát, de a kapitányságon még tovább rajoskodott a "fiatal" elkövető

Beszélgetés és italozás közben, minden előzmény nélkül egyszer csak elővett egy kést és megvágta a társa nyakát egy 22 éves "fiatal" Sződligeten.

Az esetet érzékelő járókelő értesítette a mentőket, akik az erős vérzés miatt kórházba szállították a 40 éves sértettet.

A bűncselekményt elkövető férfit a rendőrök hamar beazonosították, így kis idő múltán már az otthonában kopogtattak.


A kapitányságon még az elkövetőnek állt fejlebb és panaszt tett a gyanusítás ellen.

G. Attilával szemben a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntette kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást, őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását - írja honlapján a rendőrség.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=EP4jebC3A5M&feature=emb_title

(fotó:MTI)

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás