loading

Körösladányban megmozdultak a békés lakosok

2023. szept. 2. 12:33
1 perces olvasmány
Körösladányban megmozdultak a békés lakosok

Mint arról elsőként a Magyar Jelen ">beszámolt, a Békés vármegyei Körösladányban egy cigány származású férfi betört egy nyugdíjas nénihez, akit öt óra hosszán keresztül fogvatartott, mindeközben többször brutálisan megverte és megerőszakolta.

Körösladányban az esett miatt nagy a felháborodás, ezért a lakosság saját kezébe akarja venni a probléma megoldását – erről készített helyszíni ">videóriportot a MÖM és a Mi Hazánk néhány tagja.

Új fejlemény




Friss beszámolók szerint Körösladányban az idős nénit megerőszakoló férfi házához vonult szombaton délelőtt a lakosság. A bűnöző életvitelt folytató család többi tagja ugyan elhagyta a települést, de lakosok attól tartanak, hogy idővel visszatérnek majd. A rendőrség jogsértő cselekményt nem tapasztalt.

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás