loading
Menü
Támogatás

Bemutatta három Pest vármegyei jelöltjét a Mi Hazánk Mozgalom

Magyar Jelen
2025. okt. 21. 21:02
3 perces olvasmány
Bemutatta három Pest vármegyei jelöltjét a Mi Hazánk Mozgalom

Dócs Dávid országgyűlési képviselő mutatta be Pest vármegye három jelöltjét, akik a 2026-os választáson fogják képviselni a mozgalmat.

Dócs Dávid kiemelte, hogy míg sem a Tisza, sem a Fidesz nem mutatta be országgyűlési képviselőjelöltjeit, addig a Mi Hazánk Mozgalom élen jár ebben és hamarosan mind a 106 képviselőjelöltjük bemutatásra kerül.

A gödöllői Grassalkovich-kastély előtt tartott sajtótájékoztatón bejelentették, hogy 

a Pest vármegyei 4-es választókerületben Pál Béla, a 6-os választókerületben Regős Balázs, míg a 7-es választókerületben Orosz Patrik fog indulni a Mi Hazánk Mozgalom színeiben.

Dócs elmondta, hogy a Mi Hazánk az egyetlen hiteles párt, amely kiáll a közbiztonság megteremtése mellett, fellép a törvénysértőkkel, illegális kilakoltatásokkal és a lakásfoglalókkal szemben, míg törekszik az élhető jövő megteremtésére, melyet a helyi kis- és középvállalkozók segítésével kívánnak elérni. 

Kiemelte azt is, hogy a Mi Hazánk az egyetlen párt, amely hitelesen képviseli a mentelmi jog eltörlését, és amely a Hazai Vásár és a Hungulf Expo létrehozásával piacot kíván teremteni a kistermelők számára. Azt is hangsúlyozta, hogy a Mi Hazánk választási programhoz, és miniszterelnök-jelölti vitához kötné a választáson való elindulást.

Ezt követően a jelöltek is bemutatkoztak:

Pál Béla:

Pál Béla vagyok a Mi Hazánk Mozgalom alapító tagja, Pest vármegye 4-es választókerületének országgyűlési képviselő jelöltje.

31 éve élek Budakalászon, jól ismerem az agglomerációs települések gondjait. Gondolok itt: a közlekedés, az utak minőségének, a közbiztonságnak helyzetére; vagy akár a több települést hátrányosan érintő, állandó orvosi ügyelet megszüntetésére.

Az említett gondok megoldására nem elsősorban csak pénzre, hanem akaratra van szükség.

Arra kérem a választókat függetlenül attól, hogy a média tudatosan elhallgatja a Mi Hazánk Mozgalom munkáját, eredményeit –, tájékozódjanak azon javaslatokról, előterjesztésekről, vagy akár a parlamenten kívüli munkáról, melyet a Mi Hazánk Mozgalom a nemzeti értékeket és érdekeket szem előtt tartva végez.

Amennyiben a fentiekkel szembesülnek biztos vagyok abban, hogy április 12-én helyes döntést fognak hozni.

Regős Balázs:

Kedves választópolgárok, kedves Gödöllőiek!

Regős Balázs vagyok, Pest vármegye 6-os választókerületének jelöltje.

Miért éppen Gödöllő?

A Pest Vármegyei Ifjak elnökeként első kézből vannak ismereteim Gödöllő életéről. A csapatban több környékbeli fiatal van, akikkel közösen vettünk részt a város különböző programjain. A helyi szervezetek építésében személyesen veszek részt, ami lehetővé teszi, hogy közvetlen, élő kapcsolatot építsek ki választókerületemmel.

Megismertem a gondokat, problémákat, de ugyanúgy feltárultak előttem a környék adottságai, a benne rejlő lehetőségek is. Mezőgazdasági mérnökként végeztem, így különösen megtisztelő számomra, hogy a magyar agrártudomány egyik fő zászlóshajójának otthont adó városban mérettethetem meg magam képviselőjelöltként.

Orosz Patrik:

Tisztelt Választópolgárok!

Orosz Patrik vagyok, Pest megye 7-es számú választókerületének képviselőjelöltje. Bár fiatal vagyok, ugyanakkor már évek óta jelen vagyok a közéletben, a gazdaságban, és a közösségfejlesztésben.

A változáshoz nem elég a tapasztalat, kell a fiatalos lendület, az új szemlélet és a bátorság is. A célom az, hogy a tapasztalat és a megújulás erejét összekapcsolva, a körzetem összes lakosát képviseljem.

Kívánok egy olyan politikai világot, ahol a vita, a szakmaiság, és a közös felelősségvállalás a legfontosabbak. Hiszek abban, hogy ha összefogunk, egy erősebb, igazságosabb és jövőorientált Pest vármegyét alkothatunk.

Kérem a bizalmukat és a támogatásukat, hogy a 7-es választókerületért – és mindannyiunkért – dolgozhassak!

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás