loading
Menü
Támogatás

Kábítószert találtak az exkutyapártos pécsi képviselőnél

2026. júl. 14. 17:01
2 perces olvasmány
Hankó Viktória | Kép forrása: pecsaktual.hu Hankó Viktória | Kép forrása: pecsaktual.hu

A Mi Hazánk szerint azonnal le kell mondania a mandátumáról.

Kábítószert talált a rendőrség Hankó Viktória pécsi önkormányzati képviselőnél – tudta meg a Magyar Jelen. Információink szerint az exkutyapártos képviselőt a mohácsi rendőrkapitányságra állították elő. 

A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság egyelőre nem erősítette meg az értesülésünket, de a Pécs Aktuál című helyi újság kedd délután már tényként közölte a gyanúsítást a Facebook-oldalán.

Hankó Viktóriát már korábban is kapcsolatba hozták a kábítószerrel – ugyancsak a Pécs Aktuál írt arról 2025 szeptemberében, hogy drogbulit tartottak a lakásban, amit bérel.

A pécsi önkormányzati képviselő zűrös ügyei az őt a közgyűlésbe juttató Magyar Kétfarkú Kutyapártnak is soknak bizonyultak, ezért Hankó Viktória tavaly februárban kilépett az egyébként drogliberalizáció-párti politikai formációból, s azóta függetlenként politizál. 

A kutyák többször felszólították Hankót, hogy – mivel kompenzációs listáról került be a közgyűlésbe – adja vissza a mandátumát, a politikus azonban ennek nem tett eleget.

Azonnal le kell mondania!

Lapunk az eset kapcsán megkereste Varga Tamást, a Mi Hazánk Mozgalom pécsi önkormányzati képviselőjét. Varga elmondta, hallott az esetről, majd hozzátette:

Amennyiben igazak a vádak, Hankó Viktóriának azonnal le kell mondania a mandátumáról!

Varga Tamás szerint szégyen, hogy a kutyapárt egy olyan képviselőt juttatott a közgyűlésbe, akinek már nem ez az első droggal kapcsolatos ügye.

Amint lesznek további fejlemények, frissítjük a cikket.

Kapcsolódó:

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás