loading

Tiltakozik a Mi Hazánk Ifjai az egyetemek készpénzmentesítése ellen

2024. márc. 8. 17:56
1 perces olvasmány
Tiltakozik a Mi Hazánk Ifjai az egyetemek készpénzmentesítése ellen

A Mi Hazánk Ifjai is tiltakozik az egyetemek készpénzmentesítése ellen – írta a szervezet a Magyar Jelenhez is eljuttatott közleményében.

Mint arról ">a Magyar Jelen is beszámolt, a Budapesti Corvinus Egyetem hivatalos felületein tette közzé, hogy az intézmény kávézójában mostantól kizárólag bankkártyás fizetést fogadnak el.

Ezért tiltakoznak a Mi Hazánk Ifjai


A Mi Hazánk Ifjai szerint ez az intézkedés beleillik abba a tendenciába, amellyel a készpénzhasználatot teljesen vissza akarják szorítani.
Emellett azonban fontos arra is felhívni a figyelmet, hogy az egyetemeken a tanulmányi költségek, ösztöndíjak területén is kirekesztették a készpénzhasználatot. Ez rengeteg diákot kényszerített arra, hogy bankkártyát csináltasson, még akkor is, ha eddig nem akart.

A Mi Hazánk Ifjai az egyetemek világában is következetesen képviseli, hogy a bankkártyás fizetés mellett mindenhol legyen lehetőség a készpénzes fizetést választani. Emellett a készpénzhasználatot alkotmányos joggá tennék, így adva védelmet ennek a fizetési módnak – írták közleményükben.

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás