A londoni sokszínűség csodái: kávé mellé ingyenes utcaiharc-bemutató
Kép forrása: London & UK Street News X-oldala
Az alábbi videót egy „újangol” töltötte fel, amit egy bevásárlása során örökített meg Finsbury Parkban. Ez a londoni városnegyed magáról csak így büszkélkedik: „Egy forgalmas, multikulturális negyed az azonos nevű park körül, ahol tó, gyalogutak, szabadtéri edzőpálya és nyári zenei programok várják a látogatókat. A környező utcák, köztük a Blackstock Road és a Stroud Green Road mentén hagyományos kocsmák, nemzetközi éttermek és helyi boltok sorakoznak, a fás mellékutcákban pedig viktoriánus házak állnak. A Park Theatre színpadán modern drámákat adnak elő, a Finsbury Park Station pedig fontos közlekedési csomópont.”
Az angol biztonsági őr nagy szerencséje, hogy senki sem hívott rendőrt, ugyanis akkor könnyen ő is az aszfalton találhatta volna magát, ahogy saját vérében fetrengve térdel rajta két rend(szer)őr.
Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás