loading
Menü
Támogatás

Gaudi-Nagy Tamás: Véget kell vetni a Budaházy ügynek!

2020. jan. 21. 11:15
1 perces olvasmány
Gaudi-Nagy Tamás: Véget kell vetni a Budaházy  ügynek!

A Nemzeti Jogvédő Szolgálat közleményében szólít fel a közel 11 éve tartó Budaházy- Hunnia ügy lezárására

Gaudi-Nagy Tamás:
Az igazságtétel jegyében véget kell vetni a 10,5 éve zajló Budaházy-Hunnia büntetőügynek!

A Nemzeti Jogvédő Szolgálat közleménye a Budaházy-Hunnia büntetőügyről, a vádak megdőléséről, az eljárás értelmetlenségéről és nemzeti jogvédőket az álcivil liberális jogvédőkkel szembeni küzdelemtől elvonó hatásáról, továbbá a közkegyelem szükségességéről a trianoni diktátum 100. évfordulójának évében és az amnesztiának a nemzeti összetartozás melletti tanúságtételről szóló 2010. évi XLV. törvény szerinti indokoltságáról.

A közlemény minden szava megalapozott és megfogadásra ajánlott a címzettek részéről. Sok százezer magyar ember álláspontja ez, amely a Kormány támogatóinak véleményével is egyezik javarészt.

Forrás: Gaudi-Nagy Tamás fb oldala

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás