“A legtöbb mai vadász már nem Fekete István, hanem Kádár János” (+VIDEÓ)

Rövid húsvéti szünet után visszatér a BUNKER, avagy a szellemi óvóhely. Az aktuális adásban Vári-Kovács Péter színművész; Incze Béla, a Légió Hungária vezetőségi tagja; Lipták Tamás “Aldo”, a Jobbszélső Telegram-csatorna szerkesztője; valamint Lantos János Mi Hazánk-kabinetvezető tárgyalták ki a magyar közélet aktualitásait Horváth Tamás, a Magyar Jelen főszerkesztője műsorvezetésével.
A beszélgetés során szóba került a győri terrorbombázás és az ezzel kapcsolatos kegyeleti megemlékezés; az újabb budapesti antifa támadás; a svájci farkas kilövése; valamint az amerikai nagykövetség plakátkampánya is.
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás