loading
Menü
Támogatás

Börtön vár a kutyáját halálra kínzó balotaszállási nőre

2019. okt. 15. 13:54
1 perces olvasmány
Börtön vár a kutyáját halálra kínzó balotaszállási nőre


A Kiskőrösi Járási Ügyészség állatkínzás miatt emelt vádat az ellen a 68 éves balotaszállási nő ellen, aki elkóborolt kutyáját egy bálamadzaggal az autójához kötve akarta hazavontatni, de az állat kínok között elpusztult - írja a Blikk.hu.





Az ügyészség közleménye szerint a komondor augusztus 3-án egy vihar miatt megszökött a balotaszállási tanyáról. Az asszony két nappal később elindult az autójával megkeresni a kutyát, amit meg is talált egy másik tanyánál.


A kutya nyakörvére egy bálamadzagot kötött, aminek a másik végét az autó vonóhorogjához rögzítette. Beszállt az autóba, majd elindult haza úgy, hogy a kutyát az autó mögött vontatta mintegy 20-30 kilométeres sebességgel.


gy idő után a kutya már nem bírt tovább futni, ezért egy köves úton bukdácsolni kezdett, majd az oldalára dőlt. De az asszony még ezután is több száz méteren keresztül vontatta a komondort, míg egy arra közlekedő férfi meg nem állította.


Az állat ekkor még élt, az oldalán fekve erősen zihált,a mancsai véresek voltak, a testén horzsolásos sérüléseket lehetett látni. Ekkor a nő eloldotta és ott hagyta az ebet, amely nem sokkal később az út szélén elpusztult.


Az ügyészség letöltendő börtönt kért az állatkínzó nőre.


(Blikk)

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás