Dr. Grundtner András felülvizsgálná a budapesti parkolási rendszert (+VIDEÓ)

A Mi Hazánk politikusa és budapesti főpolgármester-jelöltje online sajtótájékoztatóján beszélt arról, hogy felül kell vizsgálni a fővárosi parkolási rendszert.
Dr. Grundtner András szerint véget kell vetni a burkolt adóztatásnak és a parkolási maffia nyerészkedésének. Ezért felszámolná az összes olyan parkolózónát, amelynek kialakítása a forgalom által nem indokolt. Emellett rendeletet alkotna annak érdekében, hogy
a parkolási bevételek kizárólag ingyenes parkolók kialakítására és az utak felújítására legyenek fordíthatóak.
A pótdíjazás kapcsán pedig megszüntetné a peres- és végrehajtási eljárások felháborítóan drága és ésszerűtlen rendszerét.
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás