loading
Menü
Támogatás

Vonatgázolás és kigyulladt mozdony lassítja a vasúti közlekedést

2026. jan. 26. 22:04
1 perces olvasmány
Forrás: Pexels Forrás: Pexels

Elgázolt egy embert a Veszprémből Budapestre tartó Bakony IC Velencefürdőnél, ezért hétfő este a Budapest–Székesfehérvár vasútvonalon baleseti helyszínelés miatt Kápolnásnyék és Gárdony között csak egy vágány volt járható – közölte a Mávinform tájékoztatása alapján a 24.hu.

Közben a győri fővonalon egy tehervonat mozdonya kigyulladt Vértesszőlős közelében, emiatt vannak nagy fennakadások: Tatabánya és Tata között áll a forgalom, Tatabánya és Komárom között pótlóbuszok járnak.

Kapcsolódó:

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás