Nem nyomoznak Szijjártó nyári hajóútjával kapcsolatban

Polt Péter a DK-s Vadai Ágnesnek válaszolt. Közölte, a rendelkezésre álló adatok szerint nem történt bűncselekmény a külügyminiszter horvátországi nyaralásakor.
Elutasította a Központi Nyomozó Főügyészség Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter elleni feljelentést – derült ki Polt Péter, legfőbb ügyész azon írásbeli válaszából, melyet Vadai Ágnes (DK) kérdésére adott. Polt Péter közölte, a Központi Nyomozó Főügyészség elutasította az egy magánszemély által tett Szijjártó Péter elleni feljelentését. Közölte, a rendelkezésre álló adatok szerint nem történt bűncselekmény a külügyminiszter horvátországi nyaralásakor.
Vadai Ágnes arra volt kíváncsi, sértett-e törvényt Szijjártó Péter, amikor a Szíjj László tulajdonában lévő Lady MRD luxusjachton nyaralt, illetve ki kell-e vizsgálni, hogy ezért magánszemélyként fizetett-e bérleti díjat a miniszter.
Ismert, a külügyminiszterről augusztus közepén az Átlátszó.hu készített fotót, amint a tiszakécskei milliárdos jachtján pihent családjával.
(Forrás: 24.hu - Fotó: Átlátszó.hu)
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás