Öngyilkos lett egy londoni nővér

Feltételezések szerint túladagolással vetett véget életének egy húszas éveiben járó ápolónő a dél-londoni King’s College Kórházban.
Eszméletlenül találtak rá egy ápolónőre a dél-londoni King’s College Kórházban. A Mirror információi szerint az ápolónő a koronavírus-fertőzöttek ellátásában vett részt a kórház intenzív osztályán.
Az orvosok mindent megtettek, azonban már nem tudták megmenteni. Nem megerősített források szerint a nővér túladagolásban halt meg. A rendőrség tájékoztatása szerint nem merült fel idegenkezűség gyanúja.
A King’s College Kórházban eddig nyolc személy vesztette életét koronavírus-fertőzés miatt.
(Mirror nyomán)
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás