loading

Boldogkői eltiltaná az oltatlanokat a tömegközlekedéstől

2021. nov. 8. 07:54
1 perces olvasmány
Boldogkői eltiltaná az oltatlanokat a tömegközlekedéstől

Erőteljes korlátozásokat szorgalmaz azokra a magyar emberekre Boldogkői Zsolt virológus, akik nem vették még fel a koronavírus elleni vakcinát. Boldogkői Zsolt virológus szerint elsősorban az oltatlanokat kellene szigorúan korlátozni - írta meg az RTL Híradó nyomán a Porfolio.

Boldogkői már júliusban követelte a koronavírus elleni oltások kötelezővé tételét, így nem meglepő, hogy a csalódott "szakértő" úgy látja, a kormány járványügyi stratégiája csődöt mondott. De szerencsénkre itt van ő, aki majd megmondja, hogyan lehet megállítani a vírust. Kezdetnek például este 8, vagy 10 óra utántól kijárási tilalmat vezetne be az oltatlanok esetében, hiszen köztudott, hogy a renitens polgárok akkor terjesztik csak igazán a fertőzést, mikor egy üres, sötét utcán, teljesen egyedül sétálnak hazafelé.

Ha rajta múlna, oltatlan nem vehetné igénybe a tömegközlekedést, sőt, vidéken a kocsmába járást kötné oltási igazolványhoz.

Hozzátette, mivel azonban az oltottak is megbetegedhetnek, és képesek megfertőzni másokat, ezért be kellene vezetni a kötelező maszkviselést minden intézményben.

A kifejezetten oltatlanokat célzó korlátozások felvetésével egyébként nincs egyedül. Az elmúlt időszakban a "szakértők" és virológusok szabályos hadjáratot indítottak azok ellen, akik nem kértek az "önkéntesen felvehető" vakcinából. Varga Mihály pénzügyminiszter pedig új korlátozásokat vetített előre.

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás