loading
Menü
Támogatás

A körösladányi nemi erőszakoló nyomában járt a MÖM és a Mi Hazánk (+VIDEÓ)

2023. szept. 1. 12:22
1 perces olvasmány
A körösladányi nemi erőszakoló nyomában járt a MÖM és a Mi Hazánk (+VIDEÓ)

A helyiek most már a saját kezükbe akarják venni a probléma megoldását.

Mint arról elsőként a Magyar Jelen ">beszámolt, a Békés vármegyei Körösladányban egy cigány származású férfi betört egy nyugdíjas nénihez, akit öt óra hosszán keresztül fogvatartott, mindeközben többször brutálisan megverte és megerőszakolta.

Körösladányban az esett miatt nagy a felháborodás, ezért a lakosság saját kezébe akarja venni a probléma megoldását - erről készített helyszíni videóriportot a MÖM és a Mi Hazánk néhány tagja.



 

Kiemelt képünkön: Gy. Dávid, az idős hölgyet megerőszakoló cigánybűnöző

 

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás