Az “LMBTQI aktivizmus” terén szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Nem sokkal azután, hogy Novák Katalinnál járt a Háttér Társaság delegációja, a szervezet álláshirdetést tett közzé az interneten, melyben azt írják:
“gyűlöletbeszéd monitorozó munkatársat” keresnek.
A feladatkört a következőképpen határozza meg a hirdetés: “A közösségi médiában megjelenő gyűlöletbeszéd felkutatása, adminisztrálása. Ennek keretében a legnépszerűbb közösségi média felületek monitorozása, a fellelt gyűlöletbeszéd meghatározott rendszer szerinti rögzítése, adatok feldolgozása, jelentések készítése, részvétel a nemzetközi projektben résztvevő partnerekkel folytatott találkozókon és képzéseken.”
A munkavégzés nem helyhez kötött (nagyrészt távmunka), s csak heti 10 órát kell dolgozni, amiért havonta nettó 82-120 ezer forintot ajánlanak.
Ahogy az álláshirdetéseknél lenni szokott, itt is megadják, hogy mely dolgok jelentenek előnyt a kiválasztási folyamat során.
Egyik ilyen az “LMBTQI aktivizmus” terén szerzett tapasztalat, de a jogász végzettség vagy a civil szervezeti munkában szerzett tapasztalat is hozzásegítheti a pályázót, hogy végül ő töltse be ezt a rendkívül fontos pozíciót.
Ha esetleg valaki úgy gondolja, hogy ez lenne álmai munkahelye, és valójában mindig is “gyűlöletbeszéd monitorozó munkatárs” akart lenni, a [email protected] e-mail címre december 9-ig küldheti el a szakmai önéletrajzát. Fontos, hogy az elektronikus levél tárgya “gyűlöletbeszéd monitorozó munkatárs” legyen.
Kiemelt képünk illusztráció. Forrás: Pixabay
A Twitter– és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Kapcsolódó:
Dúró Dóra megkérdezte, hogy a köztársasági elnök miért tárgyal a deviánspropaganda lobbistáival
A Twitter- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!