loading
Menü
Támogatás

Kampányüzemmódban a Fidesz: még Gáspár Evelint is Karcagra küldik (+VIDEÓ)

2026. jan. 30. 20:06
3 perces olvasmány
Gáspár Evelin és Orbán Viktor | Kép forrása: Orbán Viktor Facebook-oldala Gáspár Evelin és Orbán Viktor | Kép forrása: Orbán Viktor Facebook-oldala

Alapos fejtörést okozott Lázár János a kormánynak, mikor a rendszer – a nyugdíjasok utáni – második legnagyobb tartópillérébe rúgott hatalmasat egy lakossági fórumon tett kijelentésével. Azóta a felhergelt cigányság lázadó üzemmódba kapcsolt, többen azzal fenyegetőznek, hogy a Fidesz búcsút mondhat 800 ezer szavazójának.

Érezték a vezetők is, hogy ez bizony nem tréfa dolog. Itt bizony be kell vetni a csodafegyvert. Ami nem is lehet más, mint Szijjártó legújabb segítője, Győzike gyermeke: Gáspár Evelin. Egy sima körút azonban nem elegendő, Orbán Viktornak azt is meg kell mutatnia érzékeny bázisának, milyen nagyra becsüli is őket, s közülük is milyen magasra lehet emelkedni. Így hát Evelint, mielőtt elküldték volna a külügyminiszterrel, személyesen a miniszterelnök hívta magához, hogy egy kedélyes beszélgetés után bevetésre küldje. 

A könnyed csevegés során kiderült, hogy Gáspár Evelinnek és Szijjártó Péternek hasonló az ízlése. Hogy ez bók vagy sértés a külügyminiszterre nézve, azt mindenki döntse el maga. Ezt követően igazán „szívszorító” témák felé terelődött a beszélgetés, de Evelin erős nő, bírja. Elpanaszolta, hogy „sokat bántják”, mióta fideszes lett. Aztán elővett valami motivációstréninges bölcsességet, azzal nyugtatta magát:

Addig jó, amíg piszkálnak. Azt vettem észre, főleg a múltamból kifolyólag, hogy amíg valamit jól csinálsz, akkor piszkálnak.

Itt a miniszterelnök úr, mint egy aggódó apa, meg is kérdezte, hogy mivel piszkálták, mire kiderül, hogy mindennel, például „azzal is, hogy a maguk csapatába tartozom”. De azzal is, hogy milyen – szó szerinti idézet következik hallomás alapján – „etnikumoú vagyok”. Nem is érti, miért bántják, mikor nemcsak tanul, de „sportteljesítménye is van”, ami valami RTL-es boxos sorozat volt, vagy mi. Erről így beszélt: 

Ezt mindig megkapom. Szóval tökmindegy, hogy tanulsz, most részt vettem ugye a boxos műsorba, szerintem ott is a döntőig mentem, az is egy sportteljesítmény.

Magát egyenesen a globalista Kapitány Istvánhoz hasonlította, amikor így fogalmazott:

A Tisza felvállalta Kapitány Istvánt, maguk meg ugye: engem.

Orbán szerint ők igazoltak jól, nem a Tisza. Szerintünk meg mindegy, a két nagy tömb közül kit választanak meg: a magyarság saját vesztére szavaz.  

Kapcsolódó:

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
További cikkeink
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás