loading

A Mi Hazánk folytatja az utcai politizálást- a Jobbik már az Index elől is megfutamodott (videó)

2022. máj. 1. 14:18
1 perces olvasmány
A Mi Hazánk folytatja az utcai politizálást- a Jobbik már az Index elől is megfutamodott (videó)

Korábban már hírt adtunk arról, hogy a választások óta mind a jobbliberális, mind pedig a balliberális média előszeretettel foglalkozik a Mi Hazánkkal. A párt politikusait a szerkesztőségek többségében nem számít tabunak meghívni, a parlamenti erő véleménye rendszeresen megjelenik a médiában.

Ez önmagában még sokat nem jelent, számtalan alkalommal láttuk, hogy a hazai cenzorok bármikor kényük-kedvük szerint tekerik le a nekik nem tetsző véleményeket.

Az Index Kibeszélő műsorában ezekről is szó esett, de azt is megtudhatjuk, hogy mit jelent a radikalizmus, a jobboldaliság és a határozott, nemzeti érdekképviselet. Az új erő országgyűlési képviselője arra is rávilágít, hogy hol húzódnak a legfontosabb különbségek a Fidesz és a Mi Hazánk között.

Novák Elődöt, a Mi Hazánk alelnökét Tikvicki Dóra kérdezte. A beszélgetés 20:45-től kezdődik.



 

 

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás