Mi köze a rovarcsipsznek a területalapú támogatásokhoz? (+VIDEÓ)
A Kinek a háborúja? című műsor legújabb részében Dócs Dáviddal, a Mi Hazánk Mozgalom alelnökével, az Országgyűlés Mezőgazdasági Bizottságának tagjával beszélgetett Virághalmy Sarolta szerkesztő-műsorvezető.
A műsorban egyebek mellett a következő kérdésekre keresték a választ:
- Miért kell, és hogyan akarják elérni, hogy az Európai Unió leváljon a húsfogyasztásról?
- Mi ezzel a pénzügyi háttérhatalom célja?
- Hogyan hat ez a városi lakosságra?
- Mit tehetünk mi, fogyasztók?
A beszélgetés arról a tervezetről szól, amely megszüntetné a földalapú támogatásokat, ezzel ellehetetlenítve a magyar gazdákat.
Dócs Dávid kiemelte: a globalista érdekcsoportok az állattenyésztés visszaszorítása érdekében bioterrorista módszerektől sem riadnak vissza – hozzátette, a húsfogyasztás kivezetése nem egy cél, ez már egy folyamat.
Kitért arra is, hogy nemcsak a mezőgazdaság eltörlése a cél, hanem az önálló, természetközeli társadalmi réteg totális felszámolása, mivel ez a csoport egy erős védőbástya a teljes globális berendezkedéssel szemben.
„Most az utolsó mohikánok levadászása zajlik éppen”
A politikus elmondta, a globalisták célja mindenkit egyfajta keretek közé terelni, felszámolni ezen rendszer ellenségeit, tehát a gazdákat, akik biztosítani tudják önmaguk túlélését.
„Mit tehetek én, Budapesten azért, hogy a kisvállalkozások, családi vállalkozások fennmaradjanak?”
– tette fel a kérdést Virághalmy Sarolta.
Vendégével egyetértettek abban, hogy az átlagos emberek is sok mindent tehetnek a magyar gazdák talpon maradása érdekében, ez viszont csak összefogással valósulhat meg. Ehhez az kell, hogy a társadalom a gazdák mellé álljon, és ne befolyásoljon senkit az indokolatlan irigység és a szűklátókörűség.
Dócs Dávid kifejtette: Ukrajna EU-s csatlakozásához forrásokat kell felszabadítani, a brüsszelita „elitnek” pedig a legkézenfekvőbb, ha a területalapú támogatásokat megvonják, ezt a pénz pedig Ukrajnának adják.
„Ha nem lenne területalapú támogatás, vagy nem lennének állatjóléti támogatások, akkor a magyar vállalkozók zöme, tehát 80–90 százalék már rég tönkrement volna”
– tette hozzá a politikus.
Szó volt olyan baloldali „agrárszakértőkről” (például Raskó Györgyről), akik tönkreteszik a magyar mezőgazdaságot, egyértelműen globalista célokat támogatnak.
„Amerika kottájából játszik az Európai Bizottság”
Dócs aláhúzta, az európai nemzetállamok nemzetgazdaságainak szétzúzásával voltaképpen Ukrajnának adnak piacot. Beszélgetésük végén kitértek az uniós szabályok életszerűtlenségére is, például: a sajtkészítés, gyapjúfeldolgozás és a háztáji állattartás terén. Összehasonlították a szomszédos országok önérdek-érvényesítő gyakorlatát Magyarország már-már önsorsrontó normakövetésével.
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás