A rendőrterror elindult: gumibottal gyomorszájon ütötték a Mi Hazánk egyik vezetőjét

A rendőrterror elindult: gumibottal váratlanul gyomorszájon ütötték a Mi Hazánk VI. kerületi elnökét, Tanberger Tibort a Vigadó téren, amikor igazoltatása során a kocsijában mi hazánkos szórólapot találtak - írja Dúró Dóra szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében.
A rendőrök cinikusan azt mondták Tanberger Tibornak: nyugodtan tegyen feljelentést - fogalmaz a párt elnökhelyettese.
Ezután pedig szabadon engedték, tehát még csak elő sem állították, nincs apropójuk semmilyen eljárásra.
-hangsúlyozza a politikus.
A 2006-os rendőri túlkapásokat idéző eset nyomán a Mi Hazánk felszólítja a kormányzatot, hogy tartózkodjon az indokolatlan erőszaktól - zárja közleményét Dúró Dóra.
(Kép: illusztráció/pixabay) Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás