Kemény videó: sorozatrabló előállítása a francia Antibes külvárosából

Egy 18 éves sorozatrabló előállítása a Dél-franciaországi Antibes "érzékeny városnegyedéből". Az általa elkövetett bűncselekményekre egy példa látható a videó végén.
Érdemes megfigyelni, hogy:
- amint a tarkójára térdel a rendőr, a bűnözőnek rögtön elszáll a nagy öntudata, és szinte elsírja magát
- a szomszédok rögtön elkezdik a rendőröket inzultálni
- a bűnözőnek a legújabb típusú BMW-je van, de ettől még felveszi a segélyt is
- a rendőr elmondja a riporternek, hogy azért kell éjszaka menniük, mert nappal kövekkel meg minden mással dobálnák őket a háztetőkről.
(Gerilla - Franciaország végnapjai FB oldal nyomán) Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás